Apie mus

Jei žavitės didinga Lietuvos istorija, galingomis pilimis ir kartais norite atsidurti didiko ar karžygio kailyje, užsukite pas mus. Pramogų ir poilsio kompleksas „Tvirtovė prie Didžiulio“ – tai moderniai įrengta senovinė pilis – restoranas ir viešbutis, įsikūręs visai šalia nuostabaus Didžiulio ežero. Iškilo klausimas, o kas čia nuostabaus? Juk daug restoranų – viešbučių gali pasigirti puikiu vaizdu pro langą, tiesa? Taip, bet Didžiulio ežeras unikalus, įsivaizduokite: prisėdate su šeima ar draugais gardžiai pavalgyti ir  pasigrožėti romantiškai tyvuliuojančiu ežero vaizdu, o atkeliavus desertui, pro langą vaizdas jau radikaliai pasikeitęs... Nesijaudinkite, stipriųjų gėrimų nepadauginote, tiesiog Didžiulio ežeras turi net 8 plaukiojančias salas, todėl pro mūsų langus atsiveriantis kraštovaizdis nuolatos keičiasi.

„Tvirtovė prie Didžiulio“ – tai 1600 kvadratinių metrų ploto patalpos, kuriose yra įrengtos 4 atskiros restorano salės. Kiekviena salė unikali ir išskirtinė. Originalus tvirtovės interjeras – tvirtas mūras, lietuvių kalvių ir kitų amatininkų rankų darbo kūriniais dekoruotos sienos ir autentiška aplinka leis pasijusti tarsi Dievo užantyje, o jau maisto gardumas....

Lietuviški patiekalai, kaukazietiški kepsniai ir europietiškos virtuvės klasika – viskas šviežia, pagaminta iš aukščiausio kokybės produktų ir su didele meile. Tradiciniai skoniai persipynę su šiuolaikinės virtuvės menu sukuria tikrą šventę skonio receptoriams.

 

Dėmesio žvejai!

Jei antra puse nuolatos priekaištauja, kad visus savaitgalius praleidžiate žvejyboje ir nieko doro į namus neparnešate, užsukite pas mus! „Tvirtovė prie Didžiulio“ turi tvenkinį, kuriame tiesiog knibžda gardžios žuvytės. Be laimikio iš čia nepareisite, o mūsų virtuvės šefas jums gardžiai paruoš pačių pagautą auksinę žuvelę. Tiesa, norų ji nepildys, tačiau jei po vakarienės jausitės apsunkęs, visada galėsite prigulti mūsų  viešbučio kambariuose, kurie puikiai tinka ir jaunavedžiais bei jų svečiams, ir po dienos pavargusiems, ir norintiems romantiškai praleisti laiką išdykėliams.

Savo svečiams taip pat siūlome išmėginti jėgas prie originalaus medinio biliardo stalo,  atsipalaiduoti kaimiškoje pirtyje (jų turime net tris) ar  stebėti krepšinio varžybas didžiaekraniuose televizoriuose. Kol tėveliai mėgausis puikiu vaizdu, atsiveriančiu iš erdvių vasaros lauko terasų, mažieji tvirtovės svečiai galės pramogauti vaikų žaidimų aikštelėje. „Tvirtovė prie Didžiulio“ organizuoja vestuves, išleistuves, šeimynines šventes, aptarnauja konferencijas, ruošia pokylius, teminius vakarėlius bei furšetus. Mes pasirūpinsime, kad jūsų šventė būtų ypatinga!

Tai kur susitinkame? “Tvirtovėje prie Didžiulio“!

-->