Pokyliai

Pramogų ir poilsio kompleksas „Tvirtovė prie Didžiulio“ organizuoja visiems skoniams įtiksiančius ir įvairaus masto pokylius: tai gali būti jubiliejus, vestuvės, krikštynos, vaiko gimtadienis, darbovietės vakarėlis, konferencija, išleistuvės, furšetas.

Jūsų paslaugoms – 3 atskiros salės. Kiekvienos salės stilius yra originalus, jos nepanašios viena į kitą, turi atskirus įėjimus, išėjimus, įėjimus į balkoną arba terasą.

Mūsų komanda pasirūpins šventės stalu, garantuos kokybišką maistą ir gerą aptarnavimą. Mes siūlome didelį įvairių patiekalų ir vaišių pasirinkimą. Yra specialus pokylių meniu.

Organizuodami pokylius, mes visada dirbame su klientu individualiai, atsižvelgiame į visus jo pageidavimus ir stengiamės juos įgyvendinti. Pokylio kaina priklausys tik nuo pasirinktų patiekalų ir gėrimų.

Komplekse svečiams veikia lanksti nuolaidų sistema, specialios premijos švenčiantiems gimtadienį ir jaunavedžiams, su kuriomis galima susipažinti skyriuje AKCIJOS.

Mes esame savo srities profesionalai. Jau daug metų organizuojame pokylius Vilniuje ir Vilniaus regione. Dirbti su mumis yra patogu ir paprastaJums reikia tik paskambinti arba ateiti, užsakyti ir visus kitus darbus mes atliksime už Jus.


Užsakyti pokyli internetu:


Užsakyti pokyli telefonu:

Tel. +370  698 49900, +370 611 40222

-->