Pokylių salės

Mūsų pokylių salės – tai vieta, kur galima švęsti ir linksmintis, mėgautis kaip namuose skania europietiška ir kaukazietiška virtuve. Prabangus interjeras perkels jus į jaukią pilies atmosferą ir iškilmes padarys įsimintinas.

Jūsų paslaugoms – 3 atskiros salės ir 1 vasaros terasa. Kiekvienos salės stilius yra vis kitoks, todėl jos nepanašios viena į kitą.


Židinio menė

iki 80 vietų banketo dalyviams ir iki 150 vietų, jeigu organizuojamas furšetas.

Salė įrengta pirmajame komplekso aukšte. Yra atskiras įėjimas ir išėjimas į terasą. Sukurtas senos pilies stilius, apdailai panaudota daug detalių iš akmens, kalvių darbų.

Ši salė idealiai tinka vestuvėms, šeimos iškilmėms, išleistuvėms, darboviečių vakarėliams.


Tvirtovės menė

„Tvirtovės menė“ – iki 120 vietų, iki 250 vietų, jei rengiamas furšetas.

Salė įrengta antrajame komplekso aukšte. Tai erdvi patalpa, išdėstyta dviejuose aukštuose, turi atskirą įėjimą ir balkonus. Salės apdailoje panaudota daug medžio, įdomių kalvystės darbų. Kreminiai ir smėliniai atspalviai daro salės interjerą labai šviesų. Salėje įrengta profesionali garso ir šviesos įranga, didelis televizorius, yra daug vietos šokiams.

Ši salė idealiai tinka didelėms iškilmėms. Patalpos formatas ir interjeras leidžia joje organizuoti įvairaus pobūdžio renginius: konferencijas, pristatymus, vestuves, pokylius ir koncertus, išleistuvių iškilmes ir kostiumų puotas.


Riterių menė

iki 30 vietų, iki 50 vietų, jeigu rengiamas furšetas.

Salė įrengta antrajame aukšte, dešiniajame komplekso sparne, turi atskirą įėjimą ir išėjimą į balkoną.

Šalia salės yra biliardo stalas, kurį, reikalui esant, galima panaudoti kaip furšeto stalą. Interjere vyrauja du pagrindiniai tonai: šiltai geltona ir raudona. Jie sukuria labai šiltą ir jaukią atmosferą.

Salė idealiai tinka šeimos pietums, nedidelėms vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams, verslo susitikimams, seminarams ir konferencijoms.


Vasaros terasos

Nuo 30 iki … vietų

Jeigu jūs garantuosite gerą orą, mes galime pobūvį organizuoti ant pilies stogo arba mūsų vasaros terasose.


Kaip buvo įprasta viduramžiais, garbingus svečius jūs galėsite pasveikinti šūviu iš patrankos.

Jeigu organizuojamas pokylis, salės nuoma yra nemokama!

-->