Restoranas

Mėgėjai skaniai pavalgyti tik įėję turi sukti į kairę. Čia įsikūręs erdvus restoranas, jaukioje jo atmosferoje galima įvertinti lietuviškos, europietiškos ir kaukazietiškos virtuvių patiekalų skonį.

Rankų darbo koldūnai, šašlykai iš įvairios mėsos, ant žarijų kepta žuvis, bulviniai blynai su kiaulių ausimis, nepakartojamas pyragas, iškeptas pagal senovinį receptą, naminė gira ir daug kitų patiekalų iš mūsų meniu pradžiugins naminio maisto mėgėjus.

Restorane vietos suras ir įsimylėjėlių pora, ir triukšminga kompanija. Sirgaliai galės išgerti alaus ir varžybas stebėti dideliame televizoriaus ekrane. Visi svečiai, į restoraną atvykę nuosavu automobiliu, gali nesijaudinti dėl stovėjimo vietos. Lankytojams skirta didelė automobilių aikštelė.

Kadangi restoranas su pokylių salėmis ir vasaros terasomis gali priimti iki 500 svečių, jis puikiai tinka įvairiems renginiams organizuoti. Mūsų restorane jūs galėsite ne tik paminėti jubiliejų, gimtadienį, švęsti vestuves, bet bus galima organizuoti ir furšetą, pristatymą, dalykinius pietus su partneriais, daug kitokių renginių. Restoranas yra puiki vieta išleistuvėms, teminiams vakarams ir, žinoma, pokyliams organizuoti.

-->